Web sitemize hoşgeldiniz, 07 Ekim 2022
Sosyal Medya Yönetimi
REKLAM ALANI
Anasayfa » Sosyal Medya » Twitter Takipçileri Kazıyıcı

Twitter Takipçileri Kazıyıcı

REKLAM ALANI
Twitter Takipçileri Kazıyıcı

Bir Twitter takipçisi kazıyıcı size zengin bilgiler verebilir. Bu veriler, takipçilerinizi ve takipçilerinizin kalitesini değerlendirmenize yardımcı olabilir. Tweet’lerinizle uzun süre etkileşime girmeyen kullanıcıları bile engelleyebilirsiniz. Ayrıca, Twitter analitiği size demografik bilgiler, diller, hashtag’ler ve daha fazlası hakkında bilgi verebilir. Bu bilgiler etkili bir Twitter stratejisi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Hesabınızın takipçi sayısını artıracak en aktif kullanıcıları bulabileceksiniz.

Twitter Takipçileri Kazıyıcı

Twitter takipçileri kazıyıcı, Twitter’dan tweet toplamak ve dışa aktarmak için kullanılabilecek ücretsiz bir yazılımdır. İçeriği web sitesinden sıyırır ve sonuçları bir Excel elektronik tablosunda döndürür. Verileri ihtiyaçlarınıza ve iş hedeflerinize uyacak şekilde kolayca değiştirebilirsiniz. Verileri kendi spesifikasyonlarınız ve anahtar kelimelerinizle de özelleştirebilirsiniz. Ayrıca rakiplerinizin takipçilerini ve katılım oranlarını görmenizi sağlar. Bu şekilde stratejilerini taklit edebilir ve katılım oranlarınızı artırabilirsiniz.

Bir Twitter takipçisi kazıyıcı, web sitesinden kişisel verileri de toplayabilir. Bu veriler kişilerin adlarını, e-posta adreslerini ve diğer ayrıntılarını içerebilir. Avrupa Birliği’ndeki GSYİH ve dünyadaki diğer düzenlemeler kişisel verileri korur. Bu yüzden böyle bir aracı kullanmadan önce bir avukata danışmalısınız. Bu tür bir kazımanın kuralları ihlal edip etmeyeceğinden hala emin değilseniz, bir geliştiriciden özel bir çözüm isteyebilirsiniz.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz