Web sitemize hoşgeldiniz, 07 Ekim 2022
Sosyal Medya Yönetimi
REKLAM ALANI
Anasayfa » Sosyal Medya » Twitter Takipçi Tablosu

Twitter Takipçi Tablosu

REKLAM ALANI
Twitter Takipçi Tablosu

Twitter takipçi tablosu, twitter takipçilerinizi takip etmenin ilk adımı, takipçilerinizin nasıl büyüdüğünü anlamaktır. Takipçi sayınızı istediğiniz gün görmek için Twitter Analizlerini kullanabilirsiniz. Grafik, hesabınızı oluşturduğunuz günden bugüne kadar sizi takip eden kişi sayısını gösterir. Takipçi sayınızda dalgalanmalar fark ederseniz, geçmiş dönemleri tekrar gözden geçirmelisiniz. Daha sonra neyin yanlış gittiğini ve bu hataları tekrarlamaktan nasıl kaçınacağınızı anlamak için sorularına cevap verebilirsiniz.

Twitter takipçi tablosu

Bir sonraki adım, bir Twitter takipçisi grafiği oluşturmaktır. Bu grafikler size kaç kişinin sizi takip ettiğini ve kaç kişinin sizi takip ettiğini gösterebilir. Bu verileri kullanarak ilginç bir pazarlama kampanyası da oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak için tweet’lerinize hashtag ekleyebilirsiniz. Başka bir deyişle, hangi hashtag’lerin en popüler olduğunu ve hangilerinin en çok trafik oluşturduğunu görebilirsiniz. Bu metrikleri takip etmek, hangi hashtag’lerin işinizi büyütmenize yardımcı olduğunu anlamanıza yardımcı olur.

Doğru bir Twitter takipçisi grafiği elde etmek için tweet’lerinizin ne kadar trafik aldığını bilmeniz gerekir. Bunu yapmak için bir Twitter Gelişmiş arama komutu oluşturabilirsiniz. Bu size tüm takipçilerinizin bir listesini ve takip edenlerin sayısını sağlayacaktır. Bu grafikler, sitenizdeki trafik hacmine genel bir bakış sunar. Ayrıca, tweet’lerinizle etkileşimde bulunan kişi sayısını görüntülemek için ayrıntılara girebilirsiniz. Basit bir Google araması da sizin için bir Twitter takipçisi grafiği oluşturacaktır.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz