Web sitemize hoşgeldiniz, 07 Ekim 2022
Sosyal Medya Yönetimi
REKLAM ALANI
Anasayfa » Sosyal Medya » Sahte Twitter Takipçileri

Sahte Twitter Takipçileri

REKLAM ALANI
Sahte Twitter Takipçileri

Sahte Twitter Takipçileri, Twitter’ın popülerliğini artırmak istiyorsanız, bazı takipçilerinizin sahte olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Bu hesaplar seni yanıltmak için oluşturulmuş olmasıdır. Bu hesapları bulmak ve engellemek için bazı sahte takipçi metriklerini kullanabilirsiniz. Ancak, onlarla uğraşmak istemiyorsanız, her zaman dikkatli olmalısınız ve dikkatli olmalısınız.

Dahası, bu takipçiler düşük kalitede olabilir. Emin değilseniz, yardım için müşteri desteğine başvurabilirsiniz.

Sahte Twitter Takipçileri

Bu sahte Twitter takipçilerinin kurbanı olmamak için gerçek bir Twitter hesabınız olduğundan emin olun. Bu hesaplar genellikle hedefleri tarafından engellenen veya bildirilen zorbalık mağdurları tarafından oluşturulur. Bu hesapları tespit etmek için hesabınızdaki takipçi sayısını kontrol etmeniz gerekir.

Yasaklı olmaktan daha fazla taraftar var, daha yüksek bir şans. Ayrıca, tweet’leriniz için yasaklanmak istemezsiniz. Bu tür sorunlardan kaçınmak istiyorsanız, gerçek bir hesap kullanmayı unutmayın.

Sahte Twitter takipçilerine sahip olmak büyük bir sorundur ve onları tanımlamak çok zordur. Bunlar aslında meşru platformları dolandırmak için programlanmış yırtıcı botlardır. Ancak, takipçileriniz hakkında bilgi içeren bir CSV dosyası sağlayan birçok hizmet bulunduğundan endişelenmenize gerek yoktur.

Takipçilerinizin ne olduğundan emin değilseniz, daha fazla bilgi almak için her zaman müşteri desteğine başvurabilirsiniz. Çevrimiçi olarak birkaç farklı plan da bulabilirsiniz, ancak en popüler olanı 500 Twitter takipçisi için 22,5 ABD dolarıdır.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz